fbpx

Regulamin

Regulamin Krótkoterminowego Wynajmu
Apartamentów Solatiumbooking.

 1. Regulamin określa rodzaj, zakres i warunki świadczenia usługi wynajmu apartamentów na pobyty krótkoterminowe ( do 30 dni) do celów mieszkalnych, za pośrednictwem serwisu internetowego www.solatiumbooking.pl, dokonując bezpośredniej rezerwacji online.
 2. Adresem elektronicznym Usługodawcy jest adres poczty elektronicznej: office@solatiumbooking.pl
 3. Usługodawca świadczy usługi na rzecz klienta na warunkach i w zakresie określonym w Regulaminie, a klient zobowiązuje się zapoznać z nim i oświadcza, że rozumie i akceptuje jego treść.
 4. Rezerwacje przyjmowane są na wybrany przez Gości typ i lokalizację apartamentu za pomocą witryny: www.solatiumbooking.pl po uprzednim wypełnieniu formularza rezerwacyjnego dostępnego przy każdej nieruchomości w zakładce „rezerwuj”. Klient zobowiązany jest do podania danych aktualnych i zgodnych z prawdą, oznaczonych polami jako wymagane, za które ponosi odpowiedzialność.
 5. Do wstępnego zawarcia umowy rezerwacji dochodzi po wypełnieniu formularza rezerwacyjnego klienta i wysłaniu go przez system rezerwacyjny oraz w chwili mailowego potwierdzenia dokonania wstępnej rezerwacji przez Usługodawcę na adres mailowy podany przez klienta, z adresu poczty elektronicznej hotelu: office@solatiumbooking.pl
 6. Klient zobowiązany jest do uregulowania zapłaty 100% wartości rezerwacji min.14 dni przed jej rozpoczęciem. Jest to rezerwacja bezzwrotna. Koszty nie są zwracane za niewykorzystane lub skrócone rezerwacje.
 7. Klient w każdej chwili może anulować wstępną rezerwację do 14 dni przed jej rozpoczęciem.
 8. Podane ceny na stronie są cenami brutto i posiadają 8% Vat zarówno dla osób prywatnych jak i firm.
 9. Akceptowaną formą płatności jest Przelew oraz płatności dokonywane kartą płatniczą oraz e Przelewem realizowane za pośrednictwem bezpiecznych płatności internetowych Dotpay i PayPal.
 10. W przypadku braku wpłaty wymaganej za rezerwację w terminie i w przypadku braku kontaktu ze strony klienta z Usługodawcą, rezerwacja rozwiązuje się automatycznie po upływie terminu zapłaty i nie dochodzi do zawarcia Umowy rezerwacji.
 11. Doba hotelowa w apartamencie rozpoczyna się o godz.16, a kończy dnia następnego o godz. 12. Późniejszy wyjazd do godz. 15 wiąże się z dopłatą wynoszącą 25% stawki bieżącej doby najmu. Możliwość późniejszego wyjazdu może zostać potwierdzona wyłącznie w dniu wymeldowania.
 12. W przypadku wystąpienia nagłych i nieprzewidzianych sytuacji Solatiumbooking zastrzega sobie prawo do zmiany apartamentu o podobnym standardzie lub w przypadku braku wolnego apartamentu do anulowania rezerwacji.
 13. Dostęp do internetu jest bezpłatny.
 14. Usługodawca może pobrać od Gości kaucję zwrotną za wynajmowany apartament w celu pokrycia strat wynikających z uszkodzenia lub zaginięcia części wyposażenia powstałych podczas rezerwacji.
 15. Cisza nocna obowiązuje od godz. 22.00 do 6.00 rano. Organizowanie imprez towarzyskich jest niedozwolone. W przypadku interwencji organów służb porządkowych, skarg sąsiadów lub administracji budynku Usługodawca obciąży Gości karą w wysokości 1000 zł., a także możliwością wypowiedzenia umowy Najmu ze skutkiem natychmiastowym. Osoba wynajmująca apartament odpowiada za wszystkie zniszczenia wynajmowanego mieszkania i budynku oraz odpowiada za zachowanie i ewentualne zniszczenia wynikające z zachowania osób trzecich przebywających w tym apartamencie.
 16. W apartamencie może nocować tylko liczba osób zgłoszonych w formularzu rezerwacyjnym.
 17. W apartamentach Solatiumbooking obowiązuje całkowity zakaz palenia.
 18. Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy Gości pozostawione w apartamentach, straty materialne oraz wszelkie inne rzeczy przechowywane w apartamentach podczas pobytu. Jak również uszkodzenia ciała, urazy, uszczerbek na zdrowiu, śmierć gości spowodowane podczas pobytu w apartamentach, wynikające ze stanu technicznego nieruchomości oraz warunków atmosferycznych.
 19. Usługodawca zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia Gości, którzy:
  – podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszyli zasady powyższego Regulaminu.
  – znajdują się pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.
  Dane osobowe klientów dokonujących rezerwacji na stronie www.solatiumbooking.pl są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności dostępnej na naszej stronie internetowej. W przypadku naruszenia postanowień Regulaminu Krótkoterminowego Wynajmu Apartamentów może nastąpić rozwiązanie umowy najmu ze skutkiem natychmiastowym.