fbpx

Dla Firm

Apartamenty dla firm

W czasach, gdy biznes rozwija się tak dynamicznie, wiele zawodów wymaga częstych podróży służbowych. Niekiedy nawet sytuacja zmusza do pobytu w innym mieście kilka tygodni lub nawet miesięcy. W takim wypadku pozostanie w hotelu staje się uciążliwe. Dużo lepszym rozwiązaniem jest czasowy wynajem nieruchomości. Przytulne apartamenty dla firm to przyjemna alternatywa dla niezbyt swobodnej atmosfery hotelowej.

Apartamenty dla firm, Apartamenty do wynajęcia w centrum Warszawy, solatium booking

Wielu naszych klientów to firmy, których przedstawiciele przyjeżdżają na konferencje, spotkania biznesowe i szkolenia. W trosce o ich komfort oferujemy apartamenty dla firm zlokalizowane w samym centrum Warszawy. Położenie w otoczeniu kluczowych punktów na mapie stolicy zapewnia naszym gościom swobodę poruszania się po obcym mieście. W pobliżu znajdują się  przystanki komunikacji miejskiej (w tym metra) oraz  wiele obiektów turystycznych, m.in. Pałac Kultury i Nauki. Nietrudno również o wyśmienite restauracje, kawiarnie i inne obiekty gastronomiczne. W czasie wolnym warto odwiedzić okoliczne sklepy i lokale rozrywkowe. Gwarantujemy możliwość zakwaterowania większych grup w tej samej lokalizacji, by ułatwić im organizację.

Klienci biznesowi, ze względu na szybkie tempo życia, posiadają specyficzne potrzeby. Wiemy, jak ważna jest wygoda i funkcjonalność. Dlatego też nasze apartamenty posiadają wyposażenie niezbędne do codziennego funkcjonowania. W każdym z nich zastaną Państwo świeże ręczniki i pościel, pralkę, suszarkę, żelazko, odkurzacz, wszelkie akcesoria kuchenne, telewizję kablową  oraz dostęp do Internetu.

Wszystkie lokale są czyste i położone w bezpiecznym otoczeniu. Urządzone zostały zgodnie z ogólnie przyjętymi standardami, w niczym nie ustępując apartamentom hotelowym. Są przy tym sporo tańsze i swobodniejsze w użytkowaniu.  Nowoczesne, przestronne wnętrza, wraz ze stylową aranżacją to niewątpliwy atut apartamentów. Wierzymy, że nasza oferta sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Apartamenty dla firm, Apartamenty do wynajęcia w centrum Warszawy, solatium booking

Szczegóły współpracy:

  • Gwarantujemy jasno sprecyzowaną umowę najmu,
  • Opłaty są z góry określone, bez dodatkowych kosztów związanych z użytkowaniem,
  • W przypadku zakwaterowania grupy możemy wystawić fakturę zbiorczą,
  • Przy dłuższej współpracy zapewniamy zniżki i promocje.

Zapraszamy do kontaktu w celu doboru odpowiedniej dla Państwa oferty.